اعتماد به پارت کامیون

چگونه اعتماد کنیم ؟

?How to trust

مهمترین سوال مشتریان پارت کامیون نحوه اعتماد به پارت کامیون است که در زیر به مواردی اشاره می کنیم.

فروشگاه اینترنتی پارت کامیون از تاریخ 1397/10/22 به صورت رسمی کار خود را اغاز کرده است.و در تاریخ 1398/03/03 موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن شد و از این جهت شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت به فروشگاه اینترنتی پارت کامیون اعتماد کنید وسفارش های خود را ثبت کنید.
جهت مشاهده مجوز اینجا کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

تعریف نماد اعتماد در سایت ایران هشدار:

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید.

در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد.مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وابسته به وزارت صنعت و معدن و تجارت) وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد.

مجوز رسمی برای فروش اینترنتی (نماد اعتماد الکتونیکی)

فروشگاه  “پارت کامیون” دارای مجوز فروش در فضای مجازی می باشد که این مجوز توسط ” وزارت صنعت،معدن و تجارت ” صادر گردیده است.

برای استعلام سایت پارت کامیون می توانید به پورتال سازمان ” ای نماد ” مراجعه نمایید و با زدن منو استعلام میتوانید  در آنجا سایت “partcamion.com” استعلام نمایید.

ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایران:

یک ستاد وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مسئولیت تایید محتوای وب‌گاه‌های ایرانی در اینترنت را بر عهده دارد.

در ایران، تولیدکنندگان محتوا در اینترنت ( از جمله دارندگان وب‌گاه‌ها و وب‌نوشت‌ها ) طبق قانون موظفند که اطلاعات شخصی خود را در«سایت ساماندهی» ثبت کنند.

راهنمای خرید با کارشناسان مجرب قبل از خرید

امکان مشاوره از طریق : تلفن ثابت،تلگرام، واتس آپ، اینستاگرام و … با مشاورین پارت کامیون
مشاوره در خصوص انتخاب لوازم یدکی مناسب با خودروی شما
قبل از خرید قیمت های ما را با بازار خود مقایسه کنید.
مشاوره در خصوص امکان تغییر در محصول (سایز،رنگ،ارسال،بسته بندی)